Event 6  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Chenango Valley  'B'                             NT    1:46.72         40  
     1) Palmer, Dawson                  2) Schultz, Mike                  
     3) Lanfear, Eli                    4) Brito, Anthonie                
                  24.28       53.49 (29.21)     1:20.30 (26.81)     1:46.72 (26.42)
  2 Norwich  'A'                                     NT    1:51.45         34  
     1) Frank, Griffin                  2) Gigilio, Matthew               
     3) Pittsley, Cameron               4) Sullivan, Aidan                
                  26.34       55.52 (29.18)     1:24.37 (28.85)     1:51.45 (27.08)
  3 Union Endicott  'A'                         1:43.27    1:52.00         32  
     1) Hatala, Ben                     2) Wunderlich, Jacob              
     3) Leombrone, Mason                4) Karst, Jamie                   
                  26.00       56.87 (30.87)     1:25.62 (28.75)     1:52.00 (26.38)
  4 Union Endicott  'B'                         1:49.52    1:53.62         30  
     1) Wayman, Alec                    2) Daly, Travis                   
     3) Arbusio, Charles                4) Johnson, Dominic               
                  26.50       57.42 (30.92)     1:25.90 (28.48)     1:53.62 (27.72)
  5 Johnson City  'A'                                NT    1:54.54         28  
     1) Young, Nate                     2) Garrison, Zach                 
     3) Sturek, Brandon                 4) Casimir, Rudy                  
                  26.04       56.84 (30.80)     1:29.01 (32.17)     1:54.54 (25.53)
  6 Johnson City  'B'                                NT    1:55.52         26  
     1) Pope, Matthew                   2) Price, Cameron                 
     3) Garrison, Jordan                4) Nicosia, Thomas                
                  27.45       57.50 (30.05)     1:24.92 (27.42)     1:55.52 (30.60)
  7 Chenango Valley  'A'                             NT    1:59.80         24  
     1) Stanton, Zach                   2) McManus, Gabe                  
     3) Hilldale, Ian                   4) Hilldale, Alex                 
                  28.96     1:02.79 (33.83)     1:31.93 (29.14)     1:59.80 (27.87)
  8 Oneonta  'B'                                     NT    2:01.81         22  
     1) Levins, Joel                    2) Pettit, Dylan                  
     3) Keough-Vilanti, Jacob           4) Kuhlman, Nathaniel             
                  27.65     1:03.92 (36.27)     1:33.15 (29.23)     2:01.81 (28.66)
  9 Oneonta  'A'                                     NT    2:04.19         18  
     1) Garfield, Akiva                 2) House, Gabe                    
     3) Murray, Robert                  4) Miller, Shane                  
                  30.41     1:04.18 (33.77)     1:34.27 (30.09)     2:04.19 (29.92)
 10 Susquehanna Valley  'A'                     1:50.00    2:11.34         14  
     1) Hadfield, Connor                2) Miller, Nick                   
     3) Scheffield, Matthew             4) Argetsinger, Samuel            
                  29.22     1:09.09 (39.87)     1:41.54 (32.45)     2:11.34 (29.80)