Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Shenendehowa  'A'                           1:39.97    1:42.55         40  
     1) Lassetter, Zack                 2) Hotaling, Kaleb                
     3) Homan, Jackson                  4) Jordan, James                  
                  27.05       55.00 (27.95)     1:19.68 (24.68)     1:42.55 (22.87)
  2 Shenendehowa  'B'                           1:44.72    1:46.53         34  
     1) Rompicherla, Shrujay            2) Fitzgerald, Colin              
     3) Kirkpatrick, Peter              4) Fabris, Alex                   
                  27.53       57.14 (29.61)     1:22.85 (25.71)     1:46.53 (23.68)
  3 Chenango Valley  'A'                        1:49.60    1:47.35         32  
     1) Brito, Anthonie                 2) Bush, James F 16               
     3) Schultz, Mike 16                4) Lanfear, Eli                   
                  28.02       59.17 (31.15)     1:24.10 (24.93)     1:47.35 (23.25)
  4 Shenendehowa  'C'                           1:54.59    1:55.84         30  
     1) Homan, Jaden                    2) Herbinger, Devin               
     3) Scott, Eric                     4) Lydon, Nick                    
                  29.99     1:01.76 (31.77)     1:30.79 (29.03)     1:55.84 (25.05)
  5 Chenango Valley  'B'                        2:00.45    2:04.19         28  
     1) Hilldale, Alex                  2) Hoyt, Lucas                    
     3) Hilldale, Ian                   4) Hart, James                    
                  31.10     1:03.54 (32.44)     1:34.02 (30.48)     2:04.19 (30.17)
  6 Shenendehowa  'D'                           2:08.87    2:06.74         26  
     1) Catanzaro, Mike                 2) Lee, Jinwook                   
     3) Eisnor, Jon                     4) Harnisher, Frank               
                  34.71     1:05.58 (30.87)     1:39.11 (33.53)     2:06.74 (27.63)
  7 Chenango Valley  'C'                        2:23.10    2:21.56         24  
     1) McManus, Gabe                   2) Crooks, Zachary                
     3) Brown, Jacob                    4) Scott, Lucas                   
                  42.08     1:20.65 (38.57)     1:54.18 (33.53)     2:21.56 (27.38)
 -- Owego Free Academy  'A'                          NT         DQ        
     1) Theal, Eric                     2) VanVleet, Jon                  
     3) Criscitello, Joseph             4) Morton, James                  
                  31.87     1:06.63 (34.76)     1:40.62 (33.99)          DQ (29.15)