Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
   State Cut: @ 1:40.67                                                        
  Section IV: % 1:33.83        2014 Ithaca                                     
                         Moheed, Frostclapp, Nicholson, Schickel           
 Pool Record: $ 1:38.10        2020 Corning, Corni                             
                         Palumbo, Bartone, Portwood, McNutt                
NYS Fed. Rec:   1:33.32        2017 St. Anthony                                
                         utigliano, Chang, Stange, Meyn                    
                1:33.21  AA
                1:34.74  AC
                1:40.67  NYS
    School                                      Prelims     Finals       Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Chenango Valley  'A'                        1:40.50    1:39.69@NYS     40  
     1) Schultz, Michael                2) Hoyt, Luke                     
     3) LanFear, Eli J                  4) Palmer, Dawson P               
                  25.58       53.80 (28.22)     1:16.34 (22.54)     1:39.69 (23.35)
  2 Maine-Endwell  'A'                          1:48.97    1:48.87         34  
     1) Owen, Ben                       2) Ioannisci, Alex N              
     3) Romanosky, Sam                  4) Velez-Mattiace, Ceferino       
                  28.91       57.67 (28.76)     1:24.13 (26.46)     1:48.87 (24.74)
  3 Johnson City  'A'                           1:53.07    1:51.41         32  
     1) Crimmins, Sam                   2) Nicosia, Thomas                
     3) Mason, Emilio                   4) Casimir, Rudy                  
                  30.51     1:02.61 (32.10)     1:27.55 (24.94)     1:51.41 (23.86)
  4 Oneonta  'A'                                1:51.54    1:51.80         30  
     1) Murray, Robert                  2) House, Ian                     
     3) Miller, Jason                   4) House, Elias                   
                  28.65       59.69 (31.04)     1:26.78 (27.09)     1:51.80 (25.02)
  5 Chenango Forks  'A'                         1:53.55    1:53.20         28  
     1) McPeek, Caleb                   2) Heaney, Brendan                
     3) Neville, Philip D               4) Schultz, Anthony               
                  30.14     1:00.55 (30.41)     1:28.42 (27.87)     1:53.20 (24.78)
  6 Waverly  'A'                                2:03.09    1:55.27         26  
     1) Sackett, Jerrell                2) Pan, Max                       
     3) Clark, Ryan                     4) Clark, Brandon                 
                  30.04     1:02.54 (32.50)     1:30.23 (27.69)     1:55.27 (25.04)
  7 Norwich  'A'                                2:00.26    1:55.75         24  
     1) Frank, Griffin                  2) Loeffler, Ryan                 
     3) Ryan, Jonathan                  4) Pittsley, Cameron              
                  28.50     1:02.91 (34.41)     1:30.42 (27.51)     1:55.75 (25.33)
  8 Owego Free Academy  'A'                     2:11.95    2:08.21         22  
     1) Morton, James                   2) Krassin, Jacob                 
     3) Mahonski, Dominick              4) Tompkins, Austin               
                  33.30     1:10.01 (36.71)     1:39.73 (29.72)     2:08.21 (28.48)
Preliminaries
 -- Johnson City  'B'                           2:05.69         X         
     1) Pope, Matthew                   2) Ayers-Codding, Noah            
     3) Soto-Bertho, Enyer              4) Rogalavich, Gavin              
 -- Oneonta  'B'                                2:30.75         X         
     1) Forster Rothbart, Jacob         2) Shultz, Owen                   
     3) Perez, Shael Issal              4) Jennings, Tanner               
 -- Chenango Forks  'B'                         2:21.02         X         
     1) Fetterman, Corbin               2) Kolodych, Oleksandr            
     3) Goetz, Landon                   4) Confer, Cooper                 
 -- Chenango Valley  'B'                        1:57.56         X         
     1) McManus, Gabe                   2) Schultz, Tyler                 
     3) Hilldale, Ian                   4) Frost, Caleb                   
 -- Maine-Endwell  'B'                          1:58.26         X         
     1) Tinklepaugh, Cole               2) Pittarelli, Carter             
     3) VanAuken, Jeff                  4) Naylor, William