Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maine-Endwell  'A'                                1:47.99    1:46.54   40  
     1) Krise, Leah FR                  2) Spierling, Jessica JR          
     3) Morgus, Ashley N JR             4) Pignatelli, Maria L SO         
  2 Chenango Valley  'A'                              1:50.24    1:47.05   34  
     1) Beers, Sidney SO                2) Beers, McKenna SR              
     3) Fetterman, Logan A SR           4) Potenziano, Kendra JR          
  3 Southern Cayuga  'A'                              1:48.21    1:49.85   32  
  4 Corning  'A'                                      1:52.95    1:55.20   30  
     1) Hilker, Lucy R SR               2) Ruland, Poppy SO               
     3) Roberts, Taylor J SR            4) Palmesano, Leah M SR           
  5 Norwich  'A'                                      1:58.99    1:57.77   28  
     1) Llewellyn, Julia 8              2) Strauch, Aurora 8              
     3) Burton, Emerson SR              4) Hansen, Abigail SO             
  6 Union Endicott  'A'                               1:57.89    1:59.04   26  
     1) Gill-Martiny, Lily M FR         2) Holland, Emma SR               
     3) Senger, Marissa SR              4) Mackay, Jenna SR               
  7 Chenango Valley  'B'                              2:00.73    1:59.94   24  
     1) Capers, Gabby SO                2) Bush, Sarah SO                 
     3) Wood, Alaina SO                 4) DiLuzio, Nicola JR             
  8 Waverly  'A'                                      2:00.60    2:00.33   22  
     1) Desisti, Sophia FR              2) Vascoe, Delaney SO             
     3) Sharpsteen, Willow SO           4) Nichols, Mackenzie SO          
  9 Maine-Endwell  'B'                                1:59.90    2:05.69   18  
     1) Calleo, Anna SO                 2) Calleo, Gabriella SR           
     3) Dimock, Emily SO                4) Blake, Emma K JR               
 10 Elmira-Notre Dame  'A'                                 NT    2:07.18   14  
     1) Daly, Violet FR                 2) Paltrowitz, Anna FR            
     3) Rogers, Caroline R SR           4) Welliver, Alexandra K JR       
 11 Norwich  'B'                                      2:07.99    2:09.28   12  
     1) Revoir, Riley SR                2) Olds, Tanner SO                
     3) Palmer, Adrianna FR             4) Potter, Jazmine SR             
 12 Corning  'B'                                           NT    2:19.66   10  
     1) Hill, Mckenna C JR              2) Marjanovic, Aleksandra JR      
     3) Marian, Carolina T SO           4) Peters, Kara A 8               
 13 Union Endicott  'B'                                    NT    2:21.22    8  
     1) Kunkel, Sarah FR                2) Rule, Lilyan FR                
     3) Lawson, K'Onna FR               4) Delahanty, April FR            
 14 Union Endicott  'C'                                    NT    2:26.20    6  
     1) Gannon, Lillian SR              2) Kneer, Lauren FR               
     3) Woods, Brenna SO                4) Haskett, Johnny 8              
 -- Southern Cayuga  'B'                                   NT   X2:18.60  
 -- Chenango Valley  'C'                              2:29.37   X2:21.34  
     1) Moore, Mackenzie SR             2) Craig, Aubrey SR               
     3) Rinker, Kendall SR              4) Miller, Rylie SO               
 -- Waverly  'B'                                           NT   X2:23.96  
     1) Sindoni, Alyssa JR              2) Bunke, Nicole JR               
     3) VanDyke, Josie FR               4) Shambo, Rachel JR